woensdag 21 augustus 2019

Volgende wedstrijd

Bekermatch
Zon 18 aug 2019 17:00 uur
vs HEIS SPORT
Don 15 en Zat 17 augustus
Tournooi Groot Lanaken

 

Jeugd groeit

Fortuna Smeermaas zit in de lift. Niet alleen de resultaten laten een stijgende lijn zien, maar ook het ledenaantal neemt toe. Fortuna heeft nieuwe aanwas van jeugdspelertjes waardoor we twee extra teams hebben kunnen formeren binnen onze jeugdafdeling. We hebebn een extra U7 team en een extra U11 team. Dit U11 team speelt 5 tegen 5. Wij als Fortuna zijn hier enorm trots op en wensen beide nieuwe teams veel succes toe.

Onze jeugd bestaat nu uit de volgende teams:

U7
U9
U11 (8 tegen 8)
U11 (5 tegen 5)
U13.

Volg ons op

     

Komende events

No events

Hoofdsponsoren

ACMP1-car.pngJuwelier-Burger-car.pngraamprofcar1.png

Zoeken

Fortuna 56 Smeermaas    3
Vroenhoven VV                 1     


 

Download Full Premium themes - Chech Here
Free artbetting.net bookamkers reviw.
Drutti.pngOlympic.pngUitvaartRogerBarthels.pngbandencentralesmeermaas.pngcarwashcarlisli.pngelectrostylmanlanaken.pngfrituur-smeermaas.pngijsparadijslanaken.pngmhhekwerken.pngnulensbakkerij.pngpietermansdrukkerij.pngpixelplus.pngsanitairbastiaens.pngsmulheukskelanaken.pngtaxi-schijns.pngtentenlemmens.pngtoyotacarlisli.pngvleeshal-hendriks.pngvolksapotheekpaulissen.png
http://b.artbetting.net/